Klub Krótkofalowców SP3KWA w Turku - Klub SP3KWA Turek - Klub Krótkofalowców SP3KWA w Turku

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kto jest online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Co, gdzie, kiedy ...

Brak wydarzeń
Facebook

Statystyka

Odsłon artykułów:
184318

QST QST : Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018 !

Międzyklubowe spotkanie świąteczno-noworoczne krótkofalowców. 28.12.2017. Zajazd Wodnik w Ruszkowie. Organizator: Klub SP3PGZ Koło. Uczestniczyli goście z Koła, Turku, Konina, Łasku i innych QTH, w tym także Ojciec Hieronim SP3HLP z Klasztoru oo. Paulinów w Brdowie. Foto: Grzegorz SP3CSD.

Zdrowia i sił potrzebnych w każdej aktywności,
Wielu radosnych chwil w życiu osobistym i zawodowym,
Chęci i zapału do rozwijania radiowego hobby,
Dobrej propagacji i sprawnego sprzętu na stole,
Życzą członkowie Klubu Krótkofalowców LOK SP3KWA z Turku.
*** HNY 2018 *** 

"Koleżanki i Koledzy, już tylko kilka dni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018... Jak co roku, w imieniu Zarządu Głównego, Prezydium ZG i Głównej Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Krótkofalowców oraz moim własnym, wszystkim krótkofalowcom, bez względu na ich przynależność organizacyjną jak również niezrzeszonym, wszystkim sympatykom krótkofalarstwa, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt i wszelakiej pomyślności w Nowym Roku 2018. Życzę wszystkim, aby przy Waszym udziale zrealizowały się idee, pomysły i oczekiwania, a szczególnie te, które związane są z naszym stowarzyszeniem - Polskim Związkiem Krótkofalowców, jego pomyślnością i rozwojem.
Waldemar Sznajder 3Z6AEF, Prezes PZK" źródło: Komunikat PZK  41/2017

Zawiadomienie

https://www.facebook.com/sp3kwa  

 

W okresie od 2.07. do 16.07.2017r. planujemy otwarty biwak krótkofalowców w Kosewie nad j. Powidzkim.

Klub SP3KWA instaluje i udostępnia radiostację KF / UKF, różne transceivery i anteny. Sprzęt jest do wspólnego użytku 24h dla zainteresowanych krótkofalowców. W ośrodku Horn w Kosewie każdy może biwakować we własnym stylu, jednak w zgodzie z regulaminem ośrodka i ogólnymi zasadami kultury. HORN oferuje pole namiotowe z sanitariatami, punktem gastronomicznym, wypożyczalnią sprzętu pływającego, kąpieliskiem, miejscem na ognisko. Klub SP3KWA zaprasza krótkofalowców z daleka i bliska do wspólnego biwakowania w Kosewie i radiowo-wakacyjnej przygody. Nie ponosimy odpowiedzialności za poziom wygód, logistykę, organizację czasu, atrakcje, zachowania innych biwakujących. Każdy wypoczywa wg swojego planu, a jeśli chcemy, spędzamy czas wspólnie. Zapraszamy do krótkofalarskiego Kosewa ! 

Bieżące informacje z życia i działalności Klubu SP3KWA publikowane są na profilu FaceBook :

https://www.facebook.com/sp3kwa

HNY 2017 ! Z Nowym Rokiem - nowym krokiem !

Krótkofalowcy i Sympatycy Amatorskiej Fali !
Szczęśliwego Nowego Roku 2017,
Wielu radosnych chwil w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym,
Dobrej propagacji na pasmach i zapału do uprawiania radiowego hobby,
Życzą członkowie Klubu Krótkofalowców LOK SP3KWA z Turku.
*** HNY 2017 ***

IARU VHF Contest 2016 - Skarżyn Kolonia po raz 4-ty

2 - 4 września 2016r. dni spędzone na górce Skarżyn Kolonia. Bardzo brakowało wśród nas Jacka SP3SLM i Jemu dedykujemy te zawody. Już 4-ty raz organizujemy w QTH Skarżyn stację do pracy w najważniejszych zawodach pasma 144MHz - IARU VHF Contest. Padł rekordowy wynik 332 QSO i 131295 pkt. ODX = 1027km stacja włoska IQ5NN. Wśród polskich stacji klubowych SP3KWA plasuje się na III miejscu ->   tabela PK UKF. Wyraźnie wzrasta ilość polskich stacji uczestniczących w zawodach UKF !

40-lecie Klubu SP3PGZ w Kole

24 września 2016r. Klub SP3PGZ - Koło świętował 40 urodziny. I my tam byliśmy, miód i wino piliśmy... Gospodarstwo agroturystyczne Pasieka k. Koła. Zdjęcia "starszych nastolatków w akcji" wykonał i udostępnił Tadeusz SP3OCC - TNX.