Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kto jest online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Co, gdzie, kiedy ...

Brak wydarzeń
Facebook

Statystyka

Odsłon artykułów:
170322

Zawiadomienie

https://www.facebook.com/sp3kwa  

 

W okresie od 2.07. do 16.07.2017r. planujemy otwarty biwak krótkofalowców w Kosewie nad j. Powidzkim.

Klub SP3KWA instaluje i udostępnia radiostację KF / UKF, różne transceivery i anteny. Sprzęt jest do wspólnego użytku 24h dla zainteresowanych krótkofalowców. W ośrodku Horn w Kosewie każdy może biwakować we własnym stylu, jednak w zgodzie z regulaminem ośrodka i ogólnymi zasadami kultury. HORN oferuje pole namiotowe z sanitariatami, punktem gastronomicznym, wypożyczalnią sprzętu pływającego, kąpieliskiem, miejscem na ognisko. Klub SP3KWA zaprasza krótkofalowców z daleka i bliska do wspólnego biwakowania w Kosewie i radiowo-wakacyjnej przygody. Nie ponosimy odpowiedzialności za poziom wygód, logistykę, organizację czasu, atrakcje, zachowania innych biwakujących. Każdy wypoczywa wg swojego planu, a jeśli chcemy, spędzamy czas wspólnie. Zapraszamy do krótkofalarskiego Kosewa ! 

Bieżące informacje z życia i działalności Klubu SP3KWA publikowane są na profilu FaceBook :

https://www.facebook.com/sp3kwa

HNY 2017 ! Z Nowym Rokiem - nowym krokiem !

Krótkofalowcy i Sympatycy Amatorskiej Fali !
Szczęśliwego Nowego Roku 2017,
Wielu radosnych chwil w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym,
Dobrej propagacji na pasmach i zapału do uprawiania radiowego hobby,
Życzą członkowie Klubu Krótkofalowców LOK SP3KWA z Turku.
*** HNY 2017 ***

IARU VHF Contest 2016 - Skarżyn Kolonia po raz 4-ty

2 - 4 września 2016r. dni spędzone na górce Skarżyn Kolonia. Bardzo brakowało wśród nas Jacka SP3SLM i Jemu dedykujemy te zawody. Już 4-ty raz organizujemy w QTH Skarżyn stację do pracy w najważniejszych zawodach pasma 144MHz - IARU VHF Contest. Padł rekordowy wynik 332 QSO i 131295 pkt. ODX = 1027km stacja włoska IQ5NN. Wśród polskich stacji klubowych SP3KWA plasuje się na III miejscu ->   tabela PK UKF. Wyraźnie wzrasta ilość polskich stacji uczestniczących w zawodach UKF !

40-lecie Klubu SP3PGZ w Kole

24 września 2016r. Klub SP3PGZ - Koło świętował 40 urodziny. I my tam byliśmy, miód i wino piliśmy... Gospodarstwo agroturystyczne Pasieka k. Koła. Zdjęcia "starszych nastolatków w akcji" wykonał i udostępnił Tadeusz SP3OCC - TNX.

SP3KWA na V Zjeździe Technicznym SP Burzenin 2016

We wrześniu 2016r. gościliśmy na V Zjeździe Technicznym SP w Burzeninie.   Facebook:
"
W tym roku strzałem w dziesiątkę okazało się zaproszenie silnej załogi SP3SLU, SP3CW i SQ3GOK Starem 266 z zabudowaną radiostacją R140. Stoczterdziestka została przejęta na potrzeby zjazdowej radiostacji 3Z0TECH a operatorzy wręcz bili się o miejsca przy sitku. Przy okazji stacja wystartowała w Zawodach na kluczach sztorcowych. Każdy chciał wejść, pomacać, pokręcić i podziwiać. Dołożymy starań, by 140 przyjechała również w przyszłym roku. "