Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kto jest online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Co, gdzie, kiedy ...

Brak wydarzeń
Facebook

Statystyka

Odsłon artykułów:
203730

QST QST : Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018 !

Międzyklubowe spotkanie świąteczno-noworoczne krótkofalowców. 28.12.2017. Zajazd Wodnik w Ruszkowie. Organizator: Klub SP3PGZ Koło. Uczestniczyli goście z Koła, Turku, Konina, Łasku i innych QTH, w tym także Ojciec Hieronim SP3HLP z Klasztoru oo. Paulinów w Brdowie. Foto: Grzegorz SP3CSD.

Zdrowia i sił potrzebnych w każdej aktywności,
Wielu radosnych chwil w życiu osobistym i zawodowym,
Chęci i zapału do rozwijania radiowego hobby,
Dobrej propagacji i sprawnego sprzętu na stole,
Życzą członkowie Klubu Krótkofalowców LOK SP3KWA z Turku.
*** HNY 2018 *** 

"Koleżanki i Koledzy, już tylko kilka dni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018... Jak co roku, w imieniu Zarządu Głównego, Prezydium ZG i Głównej Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Krótkofalowców oraz moim własnym, wszystkim krótkofalowcom, bez względu na ich przynależność organizacyjną jak również niezrzeszonym, wszystkim sympatykom krótkofalarstwa, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt i wszelakiej pomyślności w Nowym Roku 2018. Życzę wszystkim, aby przy Waszym udziale zrealizowały się idee, pomysły i oczekiwania, a szczególnie te, które związane są z naszym stowarzyszeniem - Polskim Związkiem Krótkofalowców, jego pomyślnością i rozwojem.
Waldemar Sznajder 3Z6AEF, Prezes PZK" źródło: Komunikat PZK  41/2017